Beschrijving
Pickalbatros Royal Moderna – Nabq Bay Egypte
Goedkope vakantie voor het hele gezin op Voordeelreisjes
Egypte / Sharm el Sheikh / Nabq Bay
Deze reis wordt uitgevoerd door: Tui vakanties
Voordeelreisjes prijs vanaf: 916.00
Type vakantie: hotel
Zonvakantie
Omschrijving:
8-daagse Zonvakantie naar Sharm el Sheikh bij Pickalbatros Royal Moderna
Dit is een ideaal hotel voor de hele familie. De kinderen vermaken zich overdag gezellig bij de miniclub, roetsjen van de glijbanen in het aquapark, springen nog een keer in het zwembad en dansen 's avonds bij de kinderdisco. Ook leuk, samen met de kinderen snorkelen bij het huisrif. Voor vanmiddag staat een beachvolleybal toernooi op het programma. Nu eerst de spieren los maken tijdens aquagym. Met zoveel faciliteiten hoeven volwassenen zich niet te vervelen. Al is een dagje relaxen in de spa, aan het zwembad of op het strand ook niet verkeerd.
Extra info:
Moderne en ruime kamers, Gerechten uit de wereldkeuken, Blijf in shape in de fitness, Waterratten zijn de hele dag zoet, Oogjes dicht in de spa, Genieten van All inclusive & inclusief transfers.
Extra: Zwembad
Aantal sterren: 5
Cijfer: 8.6
Reisduur: 8 dagen
Afstand naar de zee: 0-25 meter
Vertrek 2 keer per week vanaf Eindhoven
Aanbieding met snel vertrek
Vertrekken vanaf: vanaf Eindhoven
Graag tot ziens in Pickalbatros Royal Moderna in Nabq Bay
Reisduur in dagen: 2 tot 8 zie boekingspagina
Prijzen zijn vanaf, en exclusief kosten ANVR , SGR en Excl. 40 euro kosten per boeking. Voor ter plaatse te betalen kosten, zie TUI.nl.
Bekijk het prijsoverzicht.








